9 luty- Międzynarodowy Dzień Pizzy

Dzień Pizzy już 9 lutego!

Jak co roku 9 lutego hucznie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy! Pizza to nasza pasja i kręcimy ją w naszej Pizzerii Dexter nieprzerwanie od 25 lat. Mamy doświadczenie, sprawdzoną recepturę i wiernych Klientów!

Jak najlepiej uczcić Święto Pizzy?

Dla wszystkich sympatyków włoskiego placka mamy specjalną ofertę z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy! Lubimy Wasze towarzystwo i chcemy świętować ten dzień z Wami, dlatego wszyscy, którzy odwiedzą nas 9 lutego, w godzinach 10-17 maja możliwość spróbowania naszego specjału za pół ceny! Zjedz doskonałą pizzę w naszym lokalu na ul. 3 maja 5 w Rzeszowie z rabatem 50%!

Międzynarodowy Dzień Pizzy w Polsce obchodzony jest 9 lutego, tak samo jak w Rosji i we Włoszech. Brazylijczycy świętują dzień pizzy 14 lipca, a Brytyjczycy- 1 lipca. Dlaczego akurat te daty? Nie wiemy… Nic nie stoi na przeszkodzie, aby smak pizzy celebrować cały rok! Przecież pizza to samo zdrowie! Instytut Badań Farmaceutycznych w Mediolanie stwierdził wręcz, że spożywanie pizzy zmniejsza ryzyko zachorowania na raka przełyku o 59 %! A wszystko to dzięki wszechobecnym w dodatkach pizzy pomidorom zawierającym zbawienny likopen. Pizza bez sosu pomidorowego? Nie ma mowy! Może kaloryczność pizzy nie jest najmniejsza, ale przecież bez kalorii nie sposób żyć!

W tym roku Święto Pizzy przypada w sobotę- dzień największej liczby zamówień pizzy na wynos. My zapraszamy na wspólne świętowanie w większym gronie, w miłej atmosferze, w naszej pizzerii Dexter. Pomieścimy wszystkich i wszystkim zaserwujemy najlepsza pizzę w Rzeszowie!