Nasze smaki w Pizzeria Dexter

Dla każdego coś smacznego w Pizzeria Dexter!

Co zjeść w Pizzeria Dexter? Ile pizzerii tyle rodzajów pizz. Każda szczyci się tą najlepszą, my też mamy się czym pochwalić! Nasze kompozycje składników trafią w gusta każdego podniebienia. Wyśmienite ciasto i doskonała jakość składników użytych do wyrobu naszej pizzy sprawia, że każdy znajdzie w naszym menu Pizzeria Dexter propozycję dla siebie!

Klasyczne smaki

Wielbiciele prostoty i klasycznych smaków docenią naszą „królową” Margaritę. Nie zawiodą się także próbując naszej wersji Americana czy Salami. Docenią także Caprociossa z szynką i pieczarkami a Napoletana z kukurydzą, pieczarkami i oliwkami na pewno wejdzie do kanonu ulubionych smaków a Pizzeria Dexter stanie się Waszą ulubioną!

Dla mięsożerców

Jesteś typem mięsożercy i każda Twoja  potrawa (nawet deserJ) musi zawierać mięso? Wybierz z naszego menu autorską kompozycję pizza Dexter z szynką, pieczarkami, cebulą i tuńczykiem. W Twój smak trafi też z pewnością nasza pizza Familijna i Wiejska z kiełbaską, boczkiem i szynką. Czegóż więcej trzeba do zaspokojenia głodu drapieżcy J?

Nie tylko mięso…

A może tak rybka? Lubisz smak wędzonego łososia? Zamów  pizzę Salmone! Wolisz szprotki? Wybierz  pizzę Marinaros z dodatkiem oliwek i czosnku i poczuj się jak w nadmorskiej pizzerii! Owoce morza w pizzy? Tylko u nas pizza Frutti di Mare! A może tuńczyk? Zamów Pescatore i ciesz się smakiem pizzy z tuńczykiem, pieczarkami, oliwkami i cebulą. A może same warzywa? Dlaczego nie? Zrobimy dla Ciebie wyśmienitą pizzę Wegetariana lub Quatro Stagioni alla Napolitana. A może serowa Quatro Formaggio? Doskonały wybór!

Regionalnie…

Pizza nie należy już tylko do Włochów. Każdy kraj, każdy region adoptował ten wyśmienity przepis i stworzył własną wersję, wykorzystując składniki kuchni regionalnej, by jak najlepiej wpasować się w indywidualne smaki i zadowolić najbardziej wybredne podniebienia.  My także przygotowaliśmy naszą wersję regionalnej pizzy wykorzystując lokalne składniki. Mamy nadzieję, że nasza pizza Galicjana z kurczakiem i suszonymi śliwkami zagości w Waszym menu  na stałe.