Sobota- dzień pizzy w Pizzeria Dexter

Sobota- dzień pizzy w Pizzeria Dexter

Cały męczący tydzień za nami! Od poniedziałku do piątku biegamy do szkoły, do pracy, na zajęcia. Załatwiamy tryliony spraw niecierpiących zwłoki. Ciągle w pośpiechu, ciągle spóźnieni, nie mamy czasu, nawet żeby coś przekąsić. Dobrze, że jest pizza i Pizzeria Dexter! Najszybsze i najpopularniejsze danie na ziemi i do tego mnogość kombinacji składników sprawia, że każdy, dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie.

Szybka Pizza

Czy wiecie, że najszybciej na świecie pizzę robi pewien Włoch? Bruno di Fabio potrzebuje tylko niespełna 2 i pół minuty, by wykręcić 14 placków pizzy! Nasi kucharze w Pizzeria Dexter może nie są aż tacy szybcy, ale dwoją się i troją, by wykręcić dla Was wyśmienitą pizzę jak najszybciej i najlepiej! Przyznajemy, że taki „Pizza maker” przydałby się i nam, szczególnie w soboty, gdy notujemy szczyty tygodniowych zamówień…

Sobotnia Pizza

Statystyki pokazują, że sobota jest prawdziwym dniem pizzy. Nie tylko w naszej Pizzerii Dexter, ale na całym świecie! Telefony dzwonią i każdy chce pizzę! Po całym tygodniu pracy któż miałby ochotę spędzać czas w kuchni, zamiast wyjść na spacer z dziećmi, psem, przyjaciółmi? A że jeść coś trzeba i najlepiej jak będzie to szybko i smacznie, więc co? Pizza, ale tylko w prawdziwej Pizzerii albo w domu! Czy wiecie, że McDonald w 1989r oferował swoim klientom pizzę? Jednak czas jej przygotowania przekraczał 10 minut, co nie spełniało firmowych standardów dotyczących „fast food”, wycofano ją z menu. I dobrze… My robimy pizzę równie szybko i równie szybko dowieziemy ją do Ciebie!

Pizza na czas

Czy wiecie, że zawód dostarczyciela Pizzy znajduje się w pierwszej dziesiątce wśród najbardziej niebezpiecznych zawodów świata? Wzmożony ruch na ulicach miast, nie tylko w sobotnie wieczory, to nie lada wyzwanie dla naszych dostawców pizzy… Oni dzielnie walczą z korkami, niesprzyjająca pogodą, nieuprzejmymi kierowcami, by na czas dostarczyć Wam świeżutką, gorącą i najsmaczniejszą w Rzeszowie Pizzę!